Biuro Usług Komputerowych KOMPLEX - Piotr Żurowiec

test
Globalny dostawca rozwiązań zabezpieczających serwery, stacje robocze i urządzenia mobilne. Sztandarowym produktem firmy ESET jest wielokrotnie nagradzany program antywirusowy oraz antyspyware ESET NOD32 Antivirus. Z rozwiązań ESET korzysta ponad 100 mln użytkowników w 180 krajach. W Polsce programy ESET chronią już 3,5 mln użytkowników.
test

ROZWIĄZANIA ESET DLA BIZNESU

Ochrona stacji roboczych

ESET Endpoint Security

Wybierz skuteczną ochronę swoich stacji roboczych i korzystaj z wielu możliwości oferowanych przez rozwiązania ESET, m.in. z kontroli dostępu do stron internetowych, dwukierunkowego firewalla czy filtra antyspamowego. Zaufaj rozwiązaniom firmy ESET, która od 25 lat jest pionierem proaktywnej ochrony antywirusowej.

Dowiedz się więcej
ESET Endpoint Antivirus

Zabezpiecz swoje stacje robocze, urządzenia mobilne i serwery plików przed zagrożeniami, atakami i kradzieżą danych. Zarządzaj wszystkimi rozwiązaniami ESET z poziomu jednej konsoli. Zaufaj rozwiązaniom firmy ESET, która od 25 lat jest pionierem proaktywnej ochrony antywirusowej.

Dowiedz się więcej

Ochrona stacji roboczych i serwerów plikowych

ESET Endpoint Security Suite

Najwyższy standard ochrony ESET, zapewniają zaawansowane moduły aplikacji, t.j. kontrola dostępu do stron internetowych, dwukierunkowy firewall i filtr antyspamowy. Moduły te zapewniają dodatkowe warstwy ochrony sieci firmowej i pracowników mobilnych. Szukasz skutecznej ochrony sieci, wybierz ESET, pioniera branży antywirusowej od 25 lat.

Dowiedz się więcej
ESET Endpoint Antivirus Suite

Zabezpiecz sieć firmową i chroń komputery, urządzenia mobilne i serwery plików przed nowymi zagrożeniami i kradzieżą danych. Zarządzaj ochroną sieci z poziomu jednej konsoli. Szukasz skutecznej ochrony sieci, wybierz ESET, pioniera branży antywirusowej od 25 lat.

Dowiedz się więcej

ESET Enterprise Edition

ESET Secure Enterprise

Pakiet rozwiązań zapewniający kompleksową ochronę rozbudowanych sieci firmowych, począwszy od bramy internetowej, przez serwery pocztowe i plikowe, aż po stacje robocze i urządzenia mobilne. Rozwiązanie to zapewnia maksymalny poziom ochrony na różnych platformach systemowych. Aby zapewnić bezpieczeństwo swojej sieci, wybierz ESET - pioniera w branży antywirusowej od 25 lat.

Dowiedz się więcej
ESET Secure Enterprise AV Level

Zabezpiecz wszystkie stacje robocze w firmie, bez względu na wykorzystywaną platformę systemową (Windows, OS X, Linux). Chroń urządzenia mobilne, serwery plików i poczty. Zadbaj o skuteczną ochronę bramy internetowej, filtrując komunikację HTTP i FTP. Zaufaj rozwiązaniom firmy ESET, która od 25 lat jest pionierem proaktywnej ochrony antywirusowej.

Dowiedz się więcej

Ochrona serwerów pocztowych i bramy internetowej

ESET Mail Security for MS Exchange

Program do ochrony antywirusowej, antyspyware oraz ochrony przed spamem serwerów poczty elektronicznej i folderów publicznych serwerów MS Exchange.

Dowiedz się więcej
ESET Mail Security for Lotus Domino

Program do ochrony antywirusowej, antyspyware oraz ochrony przed spamem serwerów poczty elektronicznej i folderów publicznych serwerów Lotus Domino.

Dowiedz się więcej
ESET Mail Security for Linux/BSD/Solaris

Program do ochrony antywirusowej, antyspyware oraz ochrony przed spamem serwerów poczty/bramek pocztowych (ruch SMTP, POP3, IMAP) pracujących pod systemami Linux, BSD oraz Solaris.

Dowiedz się więcej
ESET Gateway Security

Program do ochrony bramek internetowych pracujących pod systemami Linux/BSD/Solaris.

Dowiedz się więcej

Ochrona urządzeń mobilnych

ESET Endpoint Security for Android

Pakiet bezpieczeństwa przeznaczony do ochrony urządzeń mobilnych.

Dowiedz się więcej
test

ROZWIĄZANIA DLA DOMU I MAŁYCH FIRM

Ochrona stacji roboczych

ESET Smart Security

Pakiet bezpieczeństwa obejmujący antywirus, antyspyware, personal firewall, antyspam oraz filtr treści, przeznaczony do ochrony stacji roboczych z systemami Windows.

Dowiedz się więcej
ESET NOD32 Antivirus

Program antywirusowy i antyspyware, przeznaczony do ochrony stacji roboczych z systemami Windows.

Dowiedz się więcej
ESET NOD32 Antivirus for Linux Desktop

Program antywirusowy i antyspyware, przeznaczony wyłącznie do ochrony stacji roboczych z systemami Linux.

Dowiedz się więcej
ESET Cyber Security Pro for Mac OS X

Pakiet bezpieczeństwa obejmujący antywirus, antyspyware, personall firewall oraz filtr treści, przeznaczony do ochrony stacji roboczych z systemami Mac OS X.

Dowiedz się więcej
ESET NOD32 Antivirus for Linux Desktop

Program antywirusowy i antyspyware, przeznaczony do ochrony stacji roboczych z systemami Mac OS X.

Dowiedz się więcej

 

Inne rozwiązania ESET

ESET Mobile Security

Pakiet bezpieczeństwa przeznaczony dla smartfonów z systemami Android, Symbian oraz Windows Mobile.

Dowiedz się więcej
ESET Security Pack

Kompletna ochrona dla 3 komputerów niezależnie od systemu operacyjnego oraz dla 3 smartfonów, zarówno w domu jak i firmie.

Dowiedz się więcej
test

Poznaj firmę ESET

Założona w 1992 roku, firma ESET jest globalnym dostawcą oprogramowania zabezpieczającego komputery firm i użytkowników indywidualnych.

Sztandarowym produktem spółki jest wielokrotnie nagradzany program antywirusowy oraz antyspyware ESET NOD32 Antivirus.

Dynamika rozwoju ESET znalazła uznanie firmy doradczej Deloitte, która od wielu lat klasyfikuje spółkę ESET w gronie pięciuset najszybciej rozwijających się firm technologicznych (Deloitte’s Technology Fast 500).

Niezawodność rozwiązań firmy ESET potwierdzają liczne certyfikacje przyznane przez specjalistyczne organizacje badawcze, takie jak Virus Bulletin, AV-Comparatives czy West Coast Lab.

O popularności aplikacji ESET w Polsce świadczyć mogą m.in. tytuły Produktów Roku przyznane przez miesięczniki PC World oraz CHIP.

Spółka ESET ma swoją siedzibę w Bratysławie na Słowacji, a jej oddziały zlokalizowane są w San Diego, Bristolu, Buenos Aires oraz w Pradze. Za pośrednictwem sieci dystrybutorów produkty ESET dostępne są w ponad 180 krajach świata. W Polsce za dystrybucję rozwiązań ESET odpowiada firma DAGMA.

Od czerwca 2008 roku ESET dysponuje krakowskim biurem Research & Development, którego jednym z zadań jest tworzenie innowacyjnych metod i narzędzi zwalczających coraz bardziej wyszukane zagrożenia.
Wiodący producent rozwiązań antywirusowych dla firm, użytkowników indywidualnych oraz posiadaczy smartfonów.
22 lata doświadczenia w zabezpieczaniu rozwiązań teleinformatycznych.
Pionierska i niezmiennie najlepsza w branży proaktywna technologia wykrywania nowych zagrożeń.
Centra badawczo-rozwojowe w Bratysławie (Słowacja) oraz w Krakowie (Polska).
Centra sprzedażowo-dystrybucyjne w Bratysławie (EMEA), San Diego (Ameryka Północna), Buenos Aires (Ameryka Łacińska) oraz w Singapurze (APAC).
Produkty dostępne w ponad 180 krajach świata.
Ochrona ponad 100 milionów użytkowników na całym świecie.
Firma uwzględniana w Magicznym Kwadrancie Gartnera 2009 w kategorii rozwiązań chroniących stacje robocze.
Producent rozwiązań antywirusowych nagrodzony przez Virus Bulletin największą liczbą wyróżnień VB100.
Producent rozwiązań antywirusowych, którego programy otrzymały od niezależnej organizacji AV-Comparatives rekordową liczbę wyróżnień ADVANCED+ za proaktywną detekcję nowych zagrożeń.
test
Biuro Usług Komputerowych "KOMPLEX" - Piotr Żurowiec, ul. Piaskowa 4/40, 40-230 Katowice
Stronę wykonał: Jacek Strzelczyk. (c) 2015. www.komplex.info.pl, www.biuroiszkola.pl
strzałka do góry