Biuro Usług Komputerowych KOMPLEX - Piotr Żurowiec

test

HARMONIA BIZNESU

Biuro Usług Komputerowych „KOMPLEX” jest dynamicznie rozwijającą się firmą sektora IT. Z sukcesem łączymy zasoby techniczne oraz ludzi, którzy te zasoby potrafią odpowiednio wykorzystać. Od ponad 20 lat realizujemy wdrożenia systemów informatycznych. Naszym klientom oferujemy bogate spektrum rozwiązań oraz usług związanych z bezpieczeństwem IT. Wprowadzamy na polski rynek produkty i wiedzę, które umożliwiają bezpieczne i efektywne korzystanie z sieci i komputerów.

Naszymi atutami są:

Rozwój, stabilność, kompleksowość oferty, wiedza oraz doświadczenie. To właśnie na wiedzy i doświadczeniu, popartym autoryzacjami producentów sprzętu i oprogramowania, opiera się nasza profesjonalna obsługa każdego Klienta.

Aby sprostać coraz to większym wymaganiom stawianym przez klientów, nasi pracownicy stale doskonalą swoje umiejętności uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach, a także projektach i wdrożeniach dla sektora publicznego i prywatnego.

Poprzez analizę potrzeb oraz indywidualne podejście do klienta możemy opracować efektywne rozwiązania dopasowane do jego oczekiwań. Traktujemy naszych klientów priorytetowo i dążymy do długofalowej współpracy na różnych płaszczyznach infrastruktury IT.

Potwierdzeniem owocnej współpracy z naszymi klientami są otrzymane referencje.

AKTUALNOŚCI

test
Biuro Usług Komputerowych "KOMPLEX" - Piotr Żurowiec, ul. Piaskowa 4/40, 40-230 Katowice
Stronę wykonał: Jacek Strzelczyk. (c) 2015. www.komplex.info.pl, www.biuroiszkola.pl
strzałka do góry